"Prostě v pohodě..."

S námi vyřešíte efektivně jakoukoliv potřebu z oblasti financování firmy ...
 

Proč NOVAFINANCE?

 • Společnost

  Jsme společnost, která se zabývá poskytováním všech druhů (produktů) financování využitelní pro podnikatele a obchodní firmy.

 • Tým

  Tým spolupracovníků a konzultantů disponuje mnohaletými zkušenostmi z oblasti finančního řízení v korporátním sektoru i finančních institucích.

 • Analýzy

  V každém obchodním případu provádíme finanční analýzu a interní rozbory jednotlivých společností, na základě kterých navrhneme další kroky vzájemné spolupráce.

 • Poplatky

  Veškeré poplatky jsou hrazeny příjemcem půjčky až po vlastním dokončení úvěrové transakce, tj. po načerpání zdrojů.Finanční poradenství

Nastavíme Vám optimální řešení Vašich potřeb v oblasti financování firmy.

Služba finančního poradenství společnosti NOVA Finance s.r.o. je zde od toho, aby Vám pomohla s výběrem vhodných finančních produktů pro pokrytí dlouhodobých investic i krátkodobého provozního financování. Vzájemně odsouhlasené produkty financování, ať už se bude jednat o bankovní či nebankovní úvěr, leasing nebo factoring, Vám samozřejmě i sami zajistíme za nejvýhodnější podmínky na trhu. Využijte služeb našeho finančního poradenství, naši specialisté jsou zde pro Vás.

Pokud si nevíte rady, jak zajistit zdroje financování pro Vaše podnikání či potřebujete cokoli zkonzultovat, kontaktujte nás.

Kontaktní formulář

Jméno*
Organizace / společnost
E-mail*
Telefon
Forma zajištění
Zpráva*

 


NOVA Finance, s.r.o.

Klimentská 1216/46,
110 00 Praha 1, Nové Město
 

Tel: +420 724 89 82 82 
       +420 724 87 27 47
E-mail: uvery@novafinance.cz

Vstup pro partnery

Login:
Heslo:
Zapomněl jsem heslo.

Nakládání s daty

Klient odesláním vyplněného formuláře s žádostí o úvěr, půjčku či jiný finanční produkt souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů dle platných zákonů, pokud tyto existují, popř. dle obvyklých pravidel pro zpracování obdobných důvěrných informací... více

Copyright ©2010 NOVAFINANCE. All other marks are the property of their respective owners.