"Prostě v pohodě..."

S námi vyřešíte efektivně jakoukoliv potřebu z oblasti financování firmy ...
 

Proč NOVAFINANCE?

 • Společnost

  Jsme společnost, která se zabývá poskytováním všech druhů (produktů) financování využitelní pro podnikatele a obchodní firmy.

 • Tým

  Tým spolupracovníků a konzultantů disponuje mnohaletými zkušenostmi z oblasti finančního řízení v korporátním sektoru i finančních institucích.

 • Analýzy

  V každém obchodním případu provádíme finanční analýzu a interní rozbory jednotlivých společností, na základě kterých navrhneme další kroky vzájemné spolupráce.

 • Poplatky

  Veškeré poplatky jsou hrazeny příjemcem půjčky až po vlastním dokončení úvěrové transakce, tj. po načerpání zdrojů.Poradenství


Právní poradenství

Naši právnici jsou Vám k dispozici v jakékoliv situaci. Poskytujeme plnohodnotný právní servis pro větší i menší podnikatelské subjekty.
více...

Účetní poradenství

Komplexní řešení firemního účetnictví. Postaráme se o účetníctní agendu a Vy se tak v můžete naplno věnovat Vašemu podnikání.
více...

Daňové poradenství

Odvádí Vaše společnost daně tak jak má? Jste si jisti, že nemůžete platit méně? Naši odborníci jsou připraveni Vám poradit.
více...

Finanční poradenství

Poradenství v oblasti financování firem, stanovení optimálního modelu financování, restrukturalizace stávajícího financování...
více...

Společnost NOVA Finance poskytuje prostřednictvím svých zástupců či obchodních partnerů poradenské služby, které Vám pomohou při řešení otázek z oblastí:

 • daňové - účetní
 • právní
 • restrukturalizace společností

 

Naši odborníci jsou však připraveni i plně podpořit a pomoci s řešením jiných specifických problémů či nastavení.

Jsme tu pro Vás ....... NOVA Finance, s.r.o.

Klimentská 1216/46,
110 00 Praha 1, Nové Město
 

Tel: +420 724 89 82 82 
       +420 724 87 27 47
E-mail: uvery@novafinance.cz

Vstup pro partnery

Login:
Heslo:
Zapomněl jsem heslo.

Nakládání s daty

Klient odesláním vyplněného formuláře s žádostí o úvěr, půjčku či jiný finanční produkt souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů dle platných zákonů, pokud tyto existují, popř. dle obvyklých pravidel pro zpracování obdobných důvěrných informací... více

Copyright ©2010 NOVAFINANCE. All other marks are the property of their respective owners.