"Prostě v pohodě..."

S námi vyřešíte efektivně jakoukoliv potřebu z oblasti financování firmy ...
 

Proč NOVAFINANCE?

 • Společnost

  Jsme společnost, která se zabývá poskytováním všech druhů (produktů) financování využitelní pro podnikatele a obchodní firmy.

 • Tým

  Tým spolupracovníků a konzultantů disponuje mnohaletými zkušenostmi z oblasti finančního řízení v korporátním sektoru i finančních institucích.

 • Analýzy

  V každém obchodním případu provádíme finanční analýzu a interní rozbory jednotlivých společností, na základě kterých navrhneme další kroky vzájemné spolupráce.

 • Poplatky

  Veškeré poplatky jsou hrazeny příjemcem půjčky až po vlastním dokončení úvěrové transakce, tj. po načerpání zdrojů.O firmě

NOVAFINANCE je česká makléřská společnost specializující se na finanční poradenství a komplexní zpracovávání úvěrových produktů, spojených s podnikáním nebo financováním nemovitostí.

Hlavní činností společnosti je poskytování finančního poradenství a služeb klientům z řad fyzických osob - podnikatelů a právnických osob. Našim klientům zajišťujeme financování, které nejlépe reflektuje jejich potřeby s ohledem na jejich situaci. Jsme připraveni rovněž poskytnout v rámci poskytovaných služeb i veškerý servis s tím související.

Spolupracujeme se spolehlivými partnery, dllouhodobě působícími na finančních trzích, kteří jednají především v zájmu klienta. Spolupracující finanční instituce jsou pod přímým dohledem ČNB.

Našim klientům pomáháme na základě našich bohatých korporátních i bankovních zkušenosti najít nákladově vhodné a současně efektivní financování s ohledem na jejich potřeby a situaci. Klientům doporučujeme pouze taková řešení, která bychom zvolili sami, kdybychom byli v jejich pozici.NOVA Finance, s.r.o.

Klimentská 1216/46,
110 00 Praha 1, Nové Město
 

Tel: +420 724 89 82 82 
       +420 724 87 27 47
E-mail: uvery@novafinance.cz

Vstup pro partnery

Login:
Heslo:
Zapomněl jsem heslo.

Nakládání s daty

Klient odesláním vyplněného formuláře s žádostí o úvěr, půjčku či jiný finanční produkt souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů dle platných zákonů, pokud tyto existují, popř. dle obvyklých pravidel pro zpracování obdobných důvěrných informací... více

Copyright ©2010 NOVAFINANCE. All other marks are the property of their respective owners.