"Prostě v pohodě..."

S námi vyřešíte efektivně jakoukoliv potřebu z oblasti financování firmy ...
 

Proč NOVAFINANCE?

 • Společnost

  Jsme společnost, která se zabývá poskytováním všech druhů (produktů) financování využitelní pro podnikatele a obchodní firmy.

 • Tým

  Tým spolupracovníků a konzultantů disponuje mnohaletými zkušenostmi z oblasti finančního řízení v korporátním sektoru i finančních institucích.

 • Analýzy

  V každém obchodním případu provádíme finanční analýzu a interní rozbory jednotlivých společností, na základě kterých navrhneme další kroky vzájemné spolupráce.

 • Poplatky

  Veškeré poplatky jsou hrazeny příjemcem půjčky až po vlastním dokončení úvěrové transakce, tj. po načerpání zdrojů.Nakládání s daty

Klient odesláním vyplněného formuláře s žádostí o úvěr, půjčku či jiný finanční produkt souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů dle platných zákonů, pokud tyto existují, popř. dle obvyklých pravidel pro zpracování obdobných důvěrných informací  (např. 101/2001 Sb. o ochraně osobních údajů). Tyto údaje budou použity společností NOVA Finance, s.r.o. se sídlem Slunečná 566, 250 92 Šestajovice, IČ: 24765449 pro eventuelní učinění nabídky klientovi o zprostředkování klientem požadovaného úvěru či jiného finančního produktu. Klient této společnosti rovněž uděluje souhlas s uchováváním a archivací jeho údajů, včetně rodného čísla a to po dobu 10 let od poskytnutí těchto údajů. Klient dále prohlašuje, že tyto údaje jsou správné, pravdivé, úplné a odrážejí skutečnou majetkovou a finanční situaci klienta.

Klient zároveň bere na vědomí, že veškeré informace získané od společnosti NOVA Finance, s.r.o. jsou pouze informativní povahy. Jakákoliv rozhodnutí Klienta jsou učiněná na základě jeho vlastního uvážení a rozhodnutí, na základě jemu dostupných informací, a zároveň bez spoluúčasti finančního poradce či zprostředkovatele. Klient je proto ve svých rozhodnutích plně zodpovědný za veškeré související i následné události vůči sobě i třetím stranám. Finanční poradce či zprostředkovatel není odpovědný jakýmkoliv způsobem za související vzniklé škody, újmy či ztráty zisku, a obdobné události.  NOVA Finance, s.r.o.

Klimentská 1216/46,
110 00 Praha 1, Nové Město
 

Tel: +420 724 89 82 82 
       +420 724 87 27 47
E-mail: uvery@novafinance.cz

Vstup pro partnery

Login:
Heslo:
Zapomněl jsem heslo.

Nakládání s daty

Klient odesláním vyplněného formuláře s žádostí o úvěr, půjčku či jiný finanční produkt souhlasí se zpracováním jím uvedených údajů dle platných zákonů, pokud tyto existují, popř. dle obvyklých pravidel pro zpracování obdobných důvěrných informací... více

Copyright ©2010 NOVAFINANCE. All other marks are the property of their respective owners.